NOWOŚCI !!!

LIMITOWANE EDYCJE

PIW BUTELKOWYCH


 


 BOJAN MAORYS


 

Bojan Maorys to piwo typu żytnie IPA, niefiltrowane, zawiera 5,5% alk.obj., oraz 15,0% ekst. wag. Do jego stworzenia użyliśmy 6 rodzajów słodu oraz 4 odmian chmielu: Magnum, Mosaic, Kohatu, Motueka.


 BOJAN TOPOREK


 

Bojan Toporek – to piwo dedykowane Polskim Strażakom. Piwo typu lager, niefiltrowane. Piwo zawiera 14,0% wag. ekstraktu oraz alkohol 6,0% obj. Piwo ma ciemnozłotą, zbliżoną do bursztynowej barwę. Aromat jest rześki, odnajdziemy w nim cytrusy, nuty żywiczne i słodowe, które przyjemnie orzeźwiają. Delikatna, biała, drobno pęcherzykowa piana pozostawia po sobie ślady na ściankach szkła. Zbalansowany smak chmielowej lekkości i słodowej podstawy wzbogacony o owocowe nuty, podkreślone wyważoną goryczką sprawiają, że piwo jest doskonałe do codziennej degustacji..


 

LIMITOWANE EDYCJE

PIW PROSTO Z BECZKI 


BOJAN BLACK IPA


 

Bojan Black IPA (India Pale Ale) to piwo górnej fermentacji, oparte na angielskiej recepturze.Piwo zawiera 14,0% wag. ekstraktu oraz alkohol 6,0% obj. Piwo ma ciemną, niemalże czarną i nieprzeźroczystą barwę. W zapachu odnajdziemy nuty żywiczne, cytrusowe, oraz przyjemne nuty karmelowe. Treściwa piana utrzymuje się długo. Smak owocowy, z odrobiną karmelu w tle.Bardzo wyraźna kawowo – grejpfrutowa goryczka, która dobrze balansuje słodowość sprawia, że piwo jest wysoce pijalne.


 

 


LWÓWEK JANKES


 

Lwówek Jankes to piwo górnej fermentacji, zawiera 4,2% alk.obj, oraz 12,5% ekstr. wag. Piwo jest niefiltrowane a do jego stworzenia użyto 5 odmian chmieli. Ciemna barwa piwa Jankes pochodzi od słodu melanoidowego i karmelowego. Lwówek Jankes powstał wg niepowtarzalnej receptury, nie została ona oparta na żadnych dotychczas znanych wzorcach dlatego styl tegoż piwa został określony jako Lwóweckie ALE.