HALLOWEEN 2012

Halloween 2012 w Przejściu to 3 dni doskonałych imprez – będzie tanecznie, śpiewająco, promocyjnie i przede wszystkim – przerażająco, jak na Halloween przystało! Wszystkim imprezom towarzyszyła będzie niepowtarzalna, mroczna scenografia oraz piekielnie kuszące, promocyjne oferty na specjalne halloween’owe drinki i trunki. Wnętrza lokalu, spowite sieciami tajemniczych pajęczyn, zza których prześwitywać będą senne mary i upiorne pająki – wypełniać będą najlepsze brzmienia rockowej muzyki i nie tylko. Zapraszamy na cykl przerażająco dobrych imprez. Na każdą z nich możecie bezpłatnie zarezerwować stolik, dzwoniąc pod całodobowy numer 22 696 85 50.
UWAGA! Dla wszystkich przebranych, specjalne zniżki i sesja foto! WSTĘP WOLNY.

Halloween 2012, impreza halloween, rock gotycki, rock, klub, pub

PIĄTEK, 26.X. godz. 21:00
BLOODY FRIDAY (VAMPIRE NIGHT) – HALLOWEEN PARTY vol. 1
Wielkomiejskie echa w rytmie gotyckiego rocka?
Specjalnie dla Was rockową, muzyczną miksturę przygotuje Meren-re.
W piątkową noc, Przejście zasnują mroczne pajęczyny, wypełni tajemniczy dym, pająki, czaszki i szkielety, a wszystko po to, by stworzyć niezapomniany klimat Vampire Night.

Wampirzyco, Wampirze, Strzygo, Diablico, Demonie – 26.X zejdź do podziemia i imprezuj ile sił starczy, skorzystaj z porażających promocji dla wystylizowanych gości i weź udział w konkursie na mrożące krew w żyłach przebranie! Przeraźcie nas pomysłowością, a nagrodzimy Was diabelnie dobrymi trunkami!
Tej imprezy nie można przegapić żaden sympatyk wampirycznych klimatów!
Facebook: www.facebook.com/events/347120102050116/


Halloween 2012, impreza halloween, rock, klub, pub, live sing, karaoke,

SOBOTA, 27.X. godz. 21:00
LIVE SING SCARY SHOW – HALLOWEEN PARTY vol. 2
Podczas LIVE SING SCARY SHOW łączymy diabelnie dobrą, halloweenową imprezę taneczną z Waszymi występami wokalnymi na scenie Przejścia. Na 27.X. i 31.10. przygotowaliśmy specjalne spisy utworów – znajdują się w nich kompozycje artystów, których nie ma już wśród nas.
Zachęcamy Was do stylizowania się na wzór zmarłych wielkich gwiazd – na wszystkich przebranych czekają specjalne zniżki w barze i pamiątkowa sesja fotograficzna oraz specjalny konkurs z nagrodami rodem z horroru.

Na parkiecie królował będzie taneczny rock w najróżniejszych odmianach oraz halloweenowe evergreen’y.
Dla wszystkich uczestników zaplanowaliśmy konkursy: przerażające, zabawne, taneczne i wokalne, w tym oczywiście wyłonimy najciekawiej przebranego uczestnika LIVE SING SCARY SHOW.
Facebook: www.facebook.com/events/481821045173341/


Halloween 2012, impreza halloween, rock, klub, pub, live sing, karaoke

ŚRODA, 31.X. godz. 21:00
HALLOWEEN STAGE SHOW – FINAL PARTY
Wampirzyco, Wampirze, Diablico, Strzygo, Upiorze i każda demoniczna istoto w środową noc oddajemy w Wasze władanie przejściową scenę i parkiet – opanujcie całe podziemie! Bawcie się piekielnie dobrze, głośno i hucznie – my zaś zadbamy o scenografię rodem z horroru, przerażająco dobrą muzykę, profesjonalną oprawę, burzące krew w żyłach napitki w doskonałych cenach oraz fotografa, który uwieczni tę niezapomnianą noc.

Czekają na Was: konkursy z grzechu wartymi nagrodami, wstrząsające promocje w barze i unikatowe mikstury przygotowane specjalnie na Halloween, demoniczne napitki dla wyróżnionych za stylizację i diabelnie dobrą zabawę, sesja fotograficzna i ogromna dawka doskonałej muzyki tanecznej.
UWAGA! Tego jeszcze nie było! Tej nocy oddamy do Waszej dyspozycji MODULATOR GŁOSU!< Facebook: www.facebook.com/events/195824013885171/


Nie czekaj – zarezerwuj stolik, dzwoniąc pod całodobowy numer 22 696 85 50 i spędź wraz ze znajomymi niepowtarzalne Halloween.