REZERWACJE

Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji stołów w naszym lokalu i zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi zasadami rezerwacji w Pubie Przejście:

1. Rezerwacje przyjmujemy 24 h na dobę pod numerem telefonu 22 696 85 50 (jest to najszybsza forma złożenia rezerwacji), oraz pod adresem mailowym : rezerwacje@przejscie.pl (odpowiedź w ciągu 24 h).

2. Dokonując rezerwacji należy podać : imię i nazwisko / pseudonim, numer telefonu kontaktowego, datę rezerwacji, godzinę rezerwacji i ilość osób/ilość rezerwowanych 6-cioosobowych stołów, ewentualnie preferencje w zakresie wyboru stołów.

3. Rezerwacja jest ważna przez 20 minut, jeśli w tym czasie nikt jej nie odbierze – rezerwacja przepada.

4. Rezerwacje są bezpłatne, niemniej jednak, w przypadku rezerwacji powyżej 2 stołów pobieramy zaliczkę w wysokości 60 zł za stół. Wpłacona zaliczka jest w pełni wykorzystywana przez Państwa na konsumpcję podczas imprezy. Zaliczki przyjmujemy w gotówce lub przelewem na rachunek bankowy, muszą one wpłynąć najpóźniej 2 dni przed imprezą (np. piątkowe do środy, sobotnie do czwartku, środowe do poniedziałku). W przypadku przelewu wystarczy przesłanie potwierdzenia na adres pub@pub-przejscie.pl . Podsumowując kwoty zaliczek są następujące:
3 stoły – 180 zł
4 stoły- 240 zł
5 stołów- 300 zł
6 stołów – 360 zł

Jeśli po odbiorze rezerwacji chcą Państwo dostawić kolejny stół i będzie taka możliwość – pobieramy dodatkowo 60 zł zaliczki.

5. Jeśli korzystacie Państwo z naszej oferty organizacji imprez okolicznościowych i zamawiacie wcześniej przekąski, dania lub alkohol – zaliczka na konsumpcję kompensuje się z zaliczką na rezerwację – nie pobieramy podwójnej zaliczki.