URODZINY / IMIENINY / IMPREZY

Szukasz oryginalnego miejsca z przystępnymi cenami i ciekawą ofertą programową na organizację imprezy? Nie szukaj dalej, bo właśnie znalazłeś! Niezależnie od tego, jaki dzień wybierzesz na swoje spotkanie – gwarantujemy doskonałą zabawę, wyśmienite trunki i dobrą kuchnię!

Zaskocz swoich gości i zaproś ich do niezwykłego podziemia : na ponad 200 metrach powierzchni przejścia podziemnego stworzyliśmy PUB/KLUB inny niż wszystkie. Odmieniona przestrzeń miejska została przystosowana tak, byście mogli spędzić tu długie godziny na doskonałej zabawie podczas imprez tanecznych, karaoke, transmisji sportowych i pubowych wieczorów przy złocistym trunku.

W klimatycznych wnętrzach Przejścia, zorganizujemy dla Was niezapomniane:

– imprezy integracyjne
– urodziny/imieniny
– spotkania tematyczne (Mikołajki, Wigilia, Karnawał, Halloween itp.)
– wieczory panieńskie/kawalerskie
– spotkania firmowe połączone z karaoke czy imprezą taneczną

Choć nasza całodobowa kuchnia słynie głównie z gorących przekąsek, w specjalnej ofercie na imprezy okolicznościowe znajdziecie również między innymi bardzo smaczne:
– półmiski wędlin
– deski serów z ziołami
– swojskie rarytasy: smalec domowy, ogórki kwaszone i tradycyjne pieczywo
– śledzie przyrządzane na kilka sposobów
– sałaty

Serdecznie polecamy nasze zestawy przekąsek gorących – przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen oferujemy wyborne mieszanki smakołyków podawanych na ciepło, nasze : nuggetsy, papryczki faszerowane serem, paluszki z mozarelli i krążki cebulowe doskonale pasują na sycącą przekąskę do piwa i nie tylko.

Gorąco polecamy organizację Państwa imprez w dniach specjalnych wydarzeń:

ŚRODY : Karaoke na scenie, z profesjonalną oprawą i przerwami tanecznymi
PIĄTKI: Impreza taneczna w klimacie lat które wszyscy kochamy (60’s – 90’s)
SOBOTY: Karaoke na scenie i EVERGREEN DANCE PARTY

Poza rozrywką na najwyższym poziomie, będziecie Państw mogli skorzystać z dodatkowych promocyjnych ofert związanych z wydarzeniami cyklicznymi.

Dodatkowo, bez żadnych opłat udostępniamy, cieszące się dużym powodzeniem wśród gości: 2 stoły do gry w piłkarzyki oraz tarcze do DART’a. A jeśli macie ochotę pokazać znajomym zdjęcia z wyjazdu, spotkania, czy prezentację – dysponujemy 15 ekranami telewizyjnymi, które możemy wykorzystać do tego celu.

Jeśli jeszcze Was nie przekonaliśmy – przyślijcie zapytanie na adres:
pub@pub-przejscie.pl ,
a przesłana oferta na pewno Was przekona! Zapraszamy serdecznie – Wpadnijcie do Przejścia!