IMPREZY I WYDARZENIA

Całonocne imprezy, koncerty, karaoke, transmisje meczów i innych wydarzeń sportowych, turnieje oraz niepowtarzalny przejściowy klimat czekają na Ciebie non stop, w lokalu, który nigdy nie śpi!  
BEZPŁATNA REZERWACJA MIEJSC – NR TEL (22) 696-85-50
 


 

LIVE SING – czyli KARAOKE ze Sceny

Chcesz się poczuć jak gwiazda sceny? Zapraszamy gorąco na imprezy z cyklu LIVE SING, czyli niepowtarzalne karaoke na scenie Przejścia!
Stańcie w blasku reflektorów i wyśpiewajcie, co Wam w duszy gra.

Jedyna w stolicy, tak profesjonalnie przygotowana scena, czeka na Wasz występ!

Specjalnie na potrzeby imprez LIVE SING wyposażyliśmy ją w monitory odsłuchowe, specjalny ekran dla śpiewających, oraz świetne mikrofony.

Wasz głos popłynie przez wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, a znajomi będą mogli nucić razem z Wami, śledząc tekst na jednym z kilkunastu ekranów TV.
NOWOŚĆ! Teraz podczas imprez LIVE SING, transmitujemy obraz na żywo ze sceny na co drugim ekranie w lokalu, tak więc publiczność siedząca za stołami w całym lokalu, będzie nie tylko Was słyszała, ale i widziała!

Na wykonawców, którzy porwą publiczność swoimi wykonaniami czekają nagrody-niespodzianki od baru! Może właśnie Ty wyśpiewasz sobie jedną z nich?

Zarezerwuj bezpłatnie stolik pod numerem 22 696 85 50 i przekonaj się sam jak wygląda karaoke na scenie pod szyldem LIVE SING.

 

 

***Wnętrze lokalu jest klimatyzowane i obowiązuje w nim całkowity zakaz palenia. Na palących czekają specjalne, ogrzewane w chłodniejsze wieczory, strefy ze stolikami na zewnątrz.***


  SOBOTA, GODZ. 21:00
LIVE SING & Best Hits Ever Party

Imprezowa sobota to recepta na doskonałą zabawę dla miłośników karaoke i tanecznego szaleństwa. Połączenie wyjątkowej formuły LIVE SING oraz zawsze młodych przebojów, które królują na parkiecie między występami, to nasza propozycja na drugi dzień weekendowego imprezowania. 

Najwyższej klasy oprawę nagłośnieniowo – oświetleniową zapewni rozbudowane zaplecze sprzętowe, a doskonałą zabawę, zapewni charyzmatyczny prowadzący, który tworzy niepowtarzalną atmosferę i porywa Was do wspólnego wokalno-tanecznego szaleństwa. 

Na naszej, słynnej już, scenie, zapewniamy Wam najwyższy komfort śpiewania – monitory odsłuchowe, doskonałe mikrofony oraz specjalny ekran nad sceną – sprawią, że poczujecie się jak gwiazdy, o których wygodę się staramy. 

Pomiędzy Waszymi występami, rozgrzewamy do czerwoności parkiet, tanecznymi setami pełnymi zawsze młodych przebojów. 

UWAGA! W soboty nagradzamy nie tylko śpiewających, ale i najlepiej bawiących się na parkiecie! 

W piątki i soboty, przez całą dobę czekają na Was wyjątkowe promocje: 
– weekendowy drink – 10 zł 
– IMPREZOWE 2+1 czyli 2 shoty + oranżada – 13 zł 
– zestawy z butelkami alkoholi, od 95 zł. 

Rezerwacje przyjmujemy 24 h, pod numerem : 22 696 85 50. 
Zapytania o imprezy okolicznościowe,
większe rezerwacje : pub@pub-przejscie.pl .      

 

 

***Wnętrze lokalu jest klimatyzowane i obowiązuje w nim całkowity zakaz palenia. Na palących czekają specjalne, ogrzewane w chłodniejsze wieczory, strefy ze stolikami na zewnątrz.***


Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM LOKALU